O FIRMIE

Bartolini Air oferuje szyte na miarę czartery biznesowe, dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów oraz kompleksowo zarządza prywatnymi samolotami swoich klientów. Firma powstała na bazie największego w Europie Centralnej ośrodka szkolenia pilotów zawodowych. Jest certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym oraz polskim przedstawicielem trzeciego największego producenta samolotów tłokowych na świecie – marki Tecnam, a także firmy Daher Socata, producenta samolotów TBM. Bartolini Air to także centrum serwisowe dla samolotów tłokowych i odrzutowych.

CERTYFIKOWANY PRZEWOŹNIK LOTNICZY

ZARZĄDZANY PRZEZ CZYNNYCH PILOTÓW I INSTRUKTORÓW

NAJWIĘKSZY OŚRODEK SZKOLENIA W EUROPIE CENTRALNEJ

OFERTA LOTÓW SZYTYCH NA MIARĘ

DLACZEGO MY?

Indywidualne podejście

Bartolini Air to loty prywatne dostosowane do Twoich indywidulanych potrzeb i oczekiwań. Bez względu na to, jaką podróż planujesz – po Polsce czy Europie, biznesową czy prywatną – Bartolini Air znajdzie optymalne ekonomicznie rozwiązanie, dzięki któremu szybko, bezpiecznie i wygodnie dotrzesz w wybrane przez Ciebie miejsce.

Profesjonalna załoga

Bartolini Air bazuje na doświadczeniu i kadrze specjalistów największego ośrodka szkolenia lotniczego w Europie Wschodniej, który co roku przygotowuje ponad 200 pilotów do pracy w najlepszych europejskich liniach lotniczych.

Najwyższe standardy

Lot z Bartolini Air to pewność najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Jesteśmy certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym (AOC), co gwarantuje, że Bartolini Air spełnia wszystkie restrykcyjne wymagania Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA), identyczne jak te stawiane największym europejskim liniom lotniczym. Ale my oczekujemy od siebie samych znacznie więcej niż urzędy. Każdego dnia pracujemy nad tym, żeby być jeszcze lepsi – pod względem wiedzy, umiejętności, bezpieczeństwa lotów i poziomu Twojego zadowolenia z naszych usług.

Jakub Benke

Prezes i udziałowiec Bartolini Air. Pilot liniowy oraz jeden z najbardziej doświadczonych i cenionych menedżerów polskiej branży lotniczej. Karierę rozpoczynał na rynku usług marketingowych, gdzie przez 12 lat zarządzał największym w kraju domem mediowym – oddziałem amerykańskiej grupy Starcom MediaVest (obecnie Publicis Media). W 2008 roku połączył pasję do latania z zawodem, przejmując stery linii lotniczej Jet Story, z którą jako prezes związany był przez 9 lat. Od 2017 roku jest odpowiedzialny za spółkę zajmującą się przewozem lotniczym i zarządzaniem samolotami odrzutowymi w ramach grupy Bartolini Air.

 Bartłomiej Walas

Pilot z kilkunastoletnim doświadczeniem w roli instruktora i dowódcy odrzutowych samolotów dyspozycyjnych. Założyciel, udziałowiec i prezes grupy Bartolini Air z dyplomem MBA w dziedzinie zarządzania międzynarodowego. Wcześniej wieloletni prezes polskiego oddziału francuskiego koncernu spożywczego. W zarządzie przewoźnika odpowiada za kwestie bezpieczeństwa. Jako instruktor szkoli dziś młodych pilotów dla najlepszych linii lotniczych, przekazując im tajniki latania samolotami wielosilnikowymi i operowania w trudnych warunkach atmosferycznych. Jako kapitan dba o komfort i bezpieczeństwo pasażerów taksówek powietrznych Bartolini Air.

Adam Stawczyk

Instruktor pilot i certyfikowany egzaminator państwowy, współzałożyciel i udziałowiec Bartolini Air, ekspert w zakresie przepisów lotniczych. Pierwsze szlify za sterami zdobywał jeszcze w poprzednim wieku w Kanadzie, latał na różnych kontynentach i pokonywał samolotem Atlantyk. Obecnie jest dowódcą odrzutowca biznesowego Cessna Citation i dyrektorem ds. operacji lotniczych w Bartolini Air.

Maciej Kryszyński

Pilot z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i tysiącami godzin spędzonych w powietrzu w roli instruktora. Związany z firmą prawie od początku jej istnienia, pilot odrzutowej Cessny Citation z doświadczeniem w lotach po całej Europie. Dyrektor ds. operacji naziemnych i kierownik ds. szkolenia w ośrodku treningowym Bartolini Air.

NASZ ZESPÓŁ

Zespół zarządzający Bartolini Air to kombinacja wiedzy i doświadczenia w biznesie, pilotażu i szkoleniu lotniczym. Największą siłą napędową firmy jest pasja – zamiłowanie nie tylko do lotnictwa, ale także do wiedzy, profesjonalizmu i biznesowej doskonałości. Wszyscy członkowie zarządu są czynnymi pilotami samolotów odrzutowych. Ich kompetencje potwierdzają lata pracy w branży i tysiące godzin spędzonych w powietrzu.

Główna baza i biuro

Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź

Bartolini Air

ul. Pilska 4
93-467 Łódź
Poland

Faq
SALES 24/7 TEL.: +48 785 06 06 00
SALES 24/7 TEL.: +48 785 06 06 00
FAQ
KONTAKT
SALES 24/7 TEL.: +48 785 06 06 00
FAQ
KONTAKT

Ogólne warunki przewozu | © Bartolini Air 2018